Search
پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸
  • :
  • :

بی حسی اسکالپ سر چگونه انجام میگیرد ؟

ریزش مو مشکلی اساسی که هم در آقایان و هم در خانم ها مشهود بوده و اکثرا ریشه در ژنتیک و موروثی بودن دارد و باعث ضعف در ظاهر وهمچنین  ضعف و اختلال را در روحیه و اعتماد به نفس آن ها ایجاد می کند  بنابراین همه این افراد مبتلا به ریزش مو به دنبال درمان ریزش موهای خود هستند .

 

 اسکالپ سر یا میکرواسکالپ

یکی از درمان های موفق ریزش مو اسکالپ سر می باشد روشی تضمینی و استاندارد که درمان ریزش موهای شدید ، کم پشتی موها را در بر میگیرد .

این روش با استفاده از دستگاه مخصوص خود  خط هایی به شکل تار مو را بر سر هاشور میکند که صد در صد ظاهری طبیعی داشته و امکان تشخیص را به پایین می رساند که در ادامه میخواهیم در مورد بی حسی اسکالپ و همچنین هزینه اسکالپ سر مواردی را برای شما عزیزان شرح دهیم

میکرواسکالپ روشی صد در صد تضمینی و بدون عوارض می باشد که موها را پر پشت نشان داده و سبب  توقف ریزش مو ، رفع شوره می شود این روش تضمینی برای اجرای خود نیاز به متخصصی ماهر و با تجربه دارد که قطعا در مرکز معتبری به درمان افراد با اجرای روش اسکالپ سر  می پردازد ،  اما سوالی که متقاضیان این روش را به خود درگیر میکند و نسبت به آن مسئله حساس هستند این است که آیا اسکالپ سر دارد ؟ همراه با بی حسی است و بی حسی اسکالپ چگونه و در چه رنجی می باشد ؟  که در ادامه مطلب به این موضوع میپردازیم .

 

بی حسی اسکالپ سر

بی حسی اسکالپ سر

بی حسی اسکالپ سر به منظور احساس نکردن هیچگونه حس دردی در مراجعین اعمال می شود که باید خاطر نشان کرد بی حسی اسکالپ سر ، کاملا موضعی می باشد  بنابراین هیچگونه عوارضات بعد از بی حسی را به همراه خود ندارد و تنها از طریق بی حسی موضعی افراد هیچگونه دردی را از طریق کشیده شده شدن سوزن بر سر خود احساس نمی کنند .

البته باید قید کرد که این دستگاه دارای سوزن های بسیار ریز بوده که علاوه بر ظریف تر نشان دادن هاشور و طبیعی تر بون آن ها  درد کمتری را نیز شامل شده و در عمق مشخصی از پوست نفوذ می کنند بنابراین فرد جراحت خاصی را تجربه نخواهد کرد .

 

بی حسی اسکالپ سر چگونه انجام میگیرد ؟

بی حسی اسکالپ سر   توسط متخصص ماهر و با تجربه در قسمت های خالی از مو در سر انجام میگیرد و بعد از بی حس کردن موضعی  منطقه  متخصص شروع به هاشور زدن تار های مو توسط دستگاه و سوزن های مخصوص آن می کند ، که این سوزن های رنگدانه های طبیعی را بر سر افراد نفوذ کرده و جلوه ایی طبیعی و زیبا را به ظاهر افراد هدیه می دهد و امکان تشخیص آن را به پایین ترین حد خود می رساند و در عمق مشخصی از پوست سر نفوذ کرده و هیچگونه برش ، خط اسکار ، جای زخم را به وجود نیاورده و با بی حسی اسکالپ نیز افراد هیچگونه درد ناشی از سوزن شدن را احساس نخواهند کرد   .

به طور کلی اسکالپ سر نیاز به متخصصی ماهر و با تجربه و همچنین انجام کار در مراکز اسکالپ نیاز دارد  زیرا تمام  مراحل این درمان نیاز به ظرافت و دقت فراوان دارد و  کوچکترین اشتباهی نباید در آن صورت گیرد .

 

نمایش

  • 10
  • 10
  • 10
  • 10
  • 10
  • 10

    Score