مریم آیرملو
مریم آیرملو

میکرواسکالپ یک رشته جدید در حوزه زیبایی محسوب میشود و راه حلیست برای افرادی که از کم مویی و طاسی رنج می‌برند. این روش جهت پرپشت نشان دادن نواحی کم پشت و طاس سر به کار میرود.

مریم آیرملو کارشناس ارشد مهندسی پزشکی در این باره گفت: در این روش نواحی کم پشت و طاس سر با رنگدانه های ارگانیک به صورت نقاط ریزی که ظاهر فولیکول مو را دارند پر میگردد . در افرادی که دچار ریزش سکه ای و یا  اسکار سوختگی و بخیه بر روی سر هستند.

این تکنیک بصورت سه بعدی و طرح مو اجرا میگردد. مهمترین مزیت تکنیک میکرواسکالپ اینست که شخص پس از پایان جلسه اول به نتیجه کامل رسیده و سر کاملا پر میشود و طاسی سر استتار میگردد. نتیجه دهی در این روش صد در صد هست و میتواند یک راه حل مناسب برای افرادی باشد که از کاشت مو و درمانهای دیگر نتیجه قابل قبول نگرفته اند. این روش دوره نقاهتی نداشته بدون درد و خونریزی و زخم و التهاب میباشد.

اسکالپ

 میکرواسکالپ برای افراد زیر مناسب است؟

خانمها و آقایونی که دچار طاسی سر و نازکی مو شده اندزخم یا اسکار ناشی از عمل جراحی مغزبیمارانی که کموتراپی شده و موهایشان را از دست داده اند(با مشورت از پزشک معالج)افرادی که بعد از کاشت مو ،تمایل به داشتن سری پرتر دارنداصلاح جای زخم یا اسکار بعد از پیوند موکسانی که نمیخواهند ار کلاه گیس استفاده کنندکسانی که دارای بیماری آلوپسی میباشداصلاح جای زخمهایی که به هر دلیلی موجب طاسی شده است

وی خاطر نشان کرد هم اکنون خدمات مرتبط به این تکنیک در مرکز اسکالپ آیرملو به صورت تخصصی و براساس آخرین استانداردهای روز دنیا به همراه تیم حرفه ای و تحت نظر پزشکان متخصص ارائه می شود.

مرکز اسکالپ مریم آیرملو در اجلاس بین المللی بانوان کارآفرین سال ۱۳۹۶ از سوی مسئولین به عنوان برند پایدار معرفی و موفق به اخذ گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ و ایزو ۱۰۰۰۴ در ارائه خدمات شده است .

 

شما عزیزان جهت برآورد هزینه و انجام کار  میتوانید با شماره ۰۹۱۲۹۲۳۳۷۶۲ تماس حاصل فرمایید