Search
پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸
  • :
  • :

پروتز موی آقایان با موی طبیعی

یکی از مشکلاتی که بیشتر مردان هر جامعه ایی با آن دست و پنجه نرم می کنند مشکل ریزش مو می باشد ، که گاها بر اثر ارثی بودن ، ژنتیک ، فشار های روحی و عصبی ، بیماری های خاص و …. به وجود می آید و ظاهر مردان را تحت شعاع خود قرار میدهد .

ریزش مو در آقایان علاوه بر ایجاد اختلال در ظاهر آن ها سبب بروز ضعف در اعتماد به نفس و روابط اجتماعی و عاطفی آن ها می شود ،  ریزش مو درمان های زیادی را به خود اختصاص داده است که در متن زیر به پروتز موی آقایان می پردازیم .

 

پروتز موی آقایان

پروتز موی آقایان درمانی قطعی و تضمینی برای بر طرف ازی ریزش موی آن ها می باشد .

این روش بدون محدودیت ، نیاز به یک جلسه مشاوره جهت معاینه دارد  در این جلسه فرد توسط متخصص  مربوطه خود مورد معاینه قرار میگیرد تا ابتدا علت ریزش موهای آن مشخص گردد سپس بر اساس علت ریزش روش پروتز موی آقایان مشخص گردد  زیرا پروتز مو درمانی است که روش های مختلفی را به خود اختصاص داده است .

بعد از تشخیص روش پروتز مو ، متخصص به برسی شرایط فرد میپردازد مانند مقدار ریزش مو ، وسعت طاسی ، جنس اصلی موهای فرد ، رنگ واقعی موهای شخص و … خواهد پرداخت و تمامی این برسی ها را ضمیمه درمان پروتز موی افراد می کنند .

 

پروتز موی آقایان

پروتز موی آقایان چگونه است ؟

بعد از گذراندن جلسه  مشاوره ، نوبت به جلسه  درمان خواهد رسید ، در این جلسه با توجه به اندازه گیری های لازم جهت اندازه دور سر ، مقدار ریزش مو   پروتز و  سطح شبیه سازی شده با پوست سر فرد در جهت کاشت مو ها  مختص به سر خود فرد  از طریق مواد طبیعی و کراتین ساخته می شود ، سپس موها طبیعی و الیاف درجه یک  نزد متخصص و تیم پزشکی به صورت تار به تار و جداگانه بر پوسته ی شبیه سازی شده کاشته می شوند .

بعد از گذشت این مرحله  نوبت به  تثبیت پروتز موی آقایان می رسد که از طریق مواد فیکس کننده و کراتین اصل آلمانی از طریق متخصص بر سر فرد فیکس خواهد شد و درمان به راحتی و بدون احتیاج به هیچگونه زخم ، جراحی ، برش ، خونریزی و یا بخیه ایی پایان می باید .

 

ویژگی های پروتز موی آقایان

پروتز مو همانطور که گفته شده است روش طبیعی بوده که جلوه ایی صد در صد طبیعی را دارد زیرا هم سطح شبیه سازی شده و هم موهای کاشته شده کاملا طبیعی می باشند ، رنگ به کار گیری در موها نیز کاملا با رنگ موی اصلی فرد تقارن داشته ضمن اینکه جنس موی در نظر گرفته شده نیز کاملا مانند موهای واقعی فرد می باشد .

کلاه گیس طبیعی روشی است که  در مدت زمان چهار سال ضمانت خود ، موها هیچگونه آسیب و تغییر جنس نخواهند داد و همینطور پروتز موها از سر جدا نشده و همچنین  موهای به کاربرده شده جدا نخواهند شد .

 

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تکمیلی با شماره ۰۹۱۲۹۲۳۳۷۶۲ تماس حاصل فرمایید

نمایش

  • 10
  • 10
  • 10
  • 10
  • 10
  • 10

    Score