Search
پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸
  • :
  • :

پروتز موی خانم ها

برای هر زنی در هر دوره ایی زمان و در هر سنی که باشند زیبایی اهمیت ویژه ایی دارد ، یکی از ملاک زیبایی شناخته شده برای زنان نیز موی سر آن ها می باشد که بسیار به سلامت آن ها اهمیت می دهند ، حال متاستفانه به دلایل مختلف و  شرایط خاص برخی از خانم ها مشکل ریزش مو را پیدا می کنند که با به جود آمدن آن  شرایط روحی بدی را تجربه کرده و اعتماد به نفس خود را از دست می دهند .

قطعا این شرایط برای هیچ خانمی پسندیده نبوده و به دنبال راهی برای درمان می گردند .

یکی از درمان های ریزش موی خانم ها روش پروتز موی خانم ها می باشد که در ادامه به آن میپردازیم .

 

پروتز موی خانم ها

پروتز موی خانم های درمانی بدون محدودیت و تضمینی می باشد که در سرتا سر دنیا  مورد درمان قرار میگیرد .

همانطور که میدانید روش کاشت مو برای شروع درمان نیاز به شرایط خاص مانند بانک موهایی قوی ، تراشیدن موها و .. دارد  و همچنین  میتوان به طول انجامیدن مدت زمان یک سال برای درمان او را اشاره کرد  که صبر این مدت زمان برای خانم ها طولانی می باشد و آن ها درمانی را میپسندند که در کوتاه ترین زمان ممکن نتیجه اصلی را به آن ها بدهد .

خوشبختانه با روش پروتز موی خانم ها و پروتز موی آقایان این خواسته برآورده شده و آن ها تنها در یک روز میتوانند صاحب موهایی طبیعی و زیبای خود شوند .

 

شما عزیزان جهت برآورد هزینه و انجام کار  میتوانید با شماره ۰۹۱۲۹۲۳۳۷۶۲ تماس حاصل فرمایید

 

پروتز مو خانم ها

 

پروتز موی خانم ها چگونه انجام می شود ؟

با مراجع افراد در  جلسه مشاوره ، و پدیدار شدن علت ریزش مو ها ، نوع ریزش و مقدار ریزش موی آن ها و همچنین مقدار طاسی و مقدار دور سر آن ها شرایط برای  پروتز شبکه ی شبیه سازی شده با پوست سر فرد اندازه گیری شده و جهت ساخته شدن با مواد و کراتین  طبیعی می شود  این شبکیه به طوری طراحی دیده شده است که  آب و هوا و کسیژن را عبور و بیرون می دهند و هیچگونه  شرایط آلرژیک و یا خارش و قازچ پوستی را به همراه نمی آورد .

اما وظیفه این شبکیه شبیه سازی شده با پوست سر فرد ، جهت کاشته شن موها و الیاف طبیعی به صورت جدا گانه در آن می باشد تا بتواند بر سطح سر فرد فیکس شود .

بنابراین بعد از ساخت پروتز و پوست شبیه سازی شده نوبت به جلسه درمان می رسد در این جلسه موهای متقارن با جنس و رنگ موی اصلی فرد به صورت تار به تار بر پوسته شبیه سازی شده کاشته می شوند و سپس با مواد مخصوص فیکس کننده بر سطح سر فیکس خواهند شد  و جلسه تنها در یک جلسه و با گذشت زمان کوتاه پایان می یابد .

 

آیا پروتز خانم ها نیاز به نقاهت دارد ؟

ترمیم مو نیاز به دره ی نقاهت ندارد  و هیچ چیزی بر آن  ممنوع و محدود نمی باشد که همین موضوع سبب  رضایت بیشتر مراجعین می گردد .

علاه بر این پروتز مو  پس از آن نیاز به ترمیم پیدا خواهد کرد و در طول این مدت مشخص شده هیچگونه آسیبی به موها وارد نمیشود و از  سطح سر جدا نخواهند شد .

 

شما عزیزان جهت برآورد هزینه و انجام کار  میتوانید با شماره ۰۹۱۲۹۲۳۳۷۶۲ تماس حاصل فرمایید

نمایش

  • 10
  • 10
  • 10
  • 10
  • 10
  • 10

    Score