میکرواسکالپ ابرو
میکرواسکالپ ابرو

همانطور که همه به این موضوع واقفیم ، داشتن ابرو هایی زیبا تاثیر بسیاری بر زیبایی چهره هر فردی میگذارد و ظاهر و صورت افراد را تحت تاثیر خود قرار می دهد ، این شاخص برای خانم ها  مهم تر بوده و فوکوس بیشتری بر این مسئله دارند .

حال ما شاهد افراد زیادی می باشیم که  دارای ابرو های کم پشت و یا ریزش ابرو ها هستند و از ظاهر ابروهای خود اصلا راضی نیستند و به دنبال راه درمان برای زیبایی بخشیدن به چهره خود می باشند .

به همین خاطر مطلبی را تهیه دیده ایم تا امکان راهنمایی و انتخاب عالی را برای شما عزیزان فراهم آوریم .

میکرو اسکالپ ابرو

برای درمان ریزش ابرو و یا کم رنگی و نا متقارن بودن ابرو ها راهای متفاوتی وجود دارد که بعضا درست و  قابل اعتماد نیستند برای مثال تا دهه گذشته و یا سال های اخیر بیشتر به دنبال روش تاتو ابرو می رفتند که علاوه بر ظاهری ماژیکی  و بسیار مصنوعی همراه با رنگ های غیر طبیعی ، غیر استاندارد بوده و برای سلامتی پیشنهاد نمیشد  تا در ۲ یا ۳ اخیر که هاشور ابرو  جایگزین روش تاتو  گشته بود اما باز  نقص های خود را ترمیم نکرده و ضعف هایی را به همراه خود داشت بنابراین روش های تضمینی ، استاندارد و درمانی به شمار نمی رفتند .

اما خوشبختانه با گذشت پیشرفت در زمینه  زیبایی روشی بی نظیر و عالی برای درمان و زیبایی ابرو ها پدید آمد که میکرو اسکالپ ابرو نام دارد  و در ادامه به توضیحاتی راجب این روش میپردازیم .

میکرو اسکالپ ابرو

میکرو اسکالپ ابرو چیست ؟

میکرو اسکالپ ابرو روشی  عالی و استاندارد برای زیبا سازی ابرو ها می باشد ، این روش  توسط متخصصین این زمینه به واسطه دستگاه شروع به اجرای کار میکند .

این روش مجهز به سوزنی بسیار ریز می باشد که وظیفه القاء رنگدانه های ریز را به سطح پوست بر عهده دارد ، یان سوزن ریز  رنگ های طبیعی را  به صورت تار های ابرو بر لا به لای ابرو می گنجاند ، لازم به ذکر است عمق انتقال رنگدانه ها محدود بوده و آسیبی به بافت پیوند پوست نمی رساند  و بدون ضربه و آسیب رنگدانه ها را بر محل انتقال می دهد  و در آن از بی حسی اسکالپ سر استفاده می شود

مشخصات میکرو اسکالپ ابرو

میکرو اسکالپ ابرو ارایش دائمی ابرو ها می باشد و با ظاهر کاملا طبیعی ماندگاری طولانی مدتی را دارد .

این روش همانند روش های ماقبل عمل ننموده و طبیعی بودن را راستای کار خود قرار داده است همچنین این روش دارای سوزن یک بار مصرف می باشد به این صورت که یک  سوزن برای دو فرد استفاده نمیشود از این رو  امکان انتقال هیچگونه بیماری برای هیچ فردی به وجود نخواهد آند ، از دیگر مشخصات میکرو اسکالپ ابرو میتوان به طبیعی بودن رنگ و آن ضد  شیمیایی بودن آن اشاره نمود همچنین در این روش  میزان درد انتقال دهنده بسیار محدود بوده که آن هم با بی حسی موضعی از بین خواهد رفت .

این روش کاربردی و  استاندارد برای همه افراد توصیه شده و روش مناسب و عالی برای عزیزانی که فلج هستند می باشد و از این طریق میتوانند آرایشی دائمی داشته باشند و وقت و زحمت زیادی را صرف زیبایی ابروهای خود به صورت روتین انجام ندهند .

شما عزیزان جهت برآورد هزینه و انجام کار  میتوانید با شماره ۰۹۱۲۹۲۳۳۷۶۲ تماس حاصل فرمایید