دسته‌بندی نشده

هزینه ترمیم مو برای آلوپسی چقدر است؟

از مهم ترین ملاک هایی که برای انتخاب یک چیزی آن را قرار می دهیم ، هزینه می باشد تا با اطلاع از قیمت آن و برسی شرایط خود آن را انتخاب کنیم این موضوع در ترمیم مو یا همان پروتز مو  هم صدق می کند بنابراین بدیهی است که افراد در باره هزینه ترمیم مو اطلاعات بخواهند . در این مقاله به صوت مختصر به این موضوع می پردازیم .

 

ترمیم مو

همانطور که می دانید ترمیم مو ، به دست آوردن موهای طبیعی بدون نیاز به بانک مو ، جراحی ، دورهای درمانی طولانی و بی حسی و زمان زیاد می باشد این روش تنها در یک جلسه اجرا خواهد شد و زیبایی را به عزیزان هدیه می دهد ، همانطور که مطلع هستید کاشت مو امکان اجرا به افراد آلوپسی نمی داد اما ترمیم مو یا پوستیژ طبیعی این مژده را به تمام کسانی که دچار ریزش مو هستند می دهد که بدون محدودیت موهای زیبا و طبیعی را به آن ها هدیه می دهد اما هزینه ترمیم مو چقدر است ؟ آیا هزینه ی زیادی راباید پرداخت؟

 

هزینه ترمیم مو

هزینه ترمیم مو

هزینه ترمیم مو مانند هر روش درمانی دیگر در هر مرکز متغیر می باشد ، محاسبه هزینه آن بسته به مقدار وسعت ریزش موی فرد ، علت ریزش موی فرد دارد که تمامی شرایط در جلسه مشاوره برسی و معاینه می شود و نسبت به آن هزینه محاسبه خواهد شد ، به این صورت که با توجه به وسعت ریزش ، وسعت شبکه ی شبیه ساز به پوست سر نیز تعیین می گردد و بزرگتر یا کوچیکتر تهیه می گردد و به نسبت آن موهای کمتر یا بیشتری بر روی آن کاشته می شوند.

بنابراین مقدار موها بر هزینه تاثیر گذار است ، مورد بعدی نوع مو به کار برده می باشد که موی طبیعی و یا الیاف درجه یک هزینه ی متفاوت با الیاف درجه ۲ خواهند داشت و همچنین بلندی موها نیز بر هزینه ترمیم مو تاثیر می گذارد بنابراین هر چه بلندی موها بالاتر باشد هزینه آن بیشتر خواهد شد، اما مهم ترین چیز تجربه مرکز می باشد

 

هزینه ترمیم مو چگونه محاسبه می شود ؟

متخصص باید ماهر و مجرب باشد تا با تشخیص خود نسبت به چهره فرد بهترین مدل مو ، رنگ مو و مقدار تراکم مو را اجرا کند ، همگی این موارد در هزینه ترمیم مو دخیل می باشند اما آن چیز که مهم است این است که ترمیم مو نسبت به سایر روش علاوه بر راحتر بودن و نگرفتن مدت زمان ، و همچنین نداشتن دوره ی نقاهت و مراقبت و بدون درد بودن هزینه ایی کاملا منصافه ایی را به خود اختصاص داده است که در مقایسه با روش های گوناگون مانند کاشت مو تفاوت چشمگیری دارد و همه افراد قادر به پرداخت هزینه این روش خواهند بود.

 

مشاوره تکمیلی و برآورد هزینه ترمیم مو یا پروتز مو 02188921873

مشاوره در واتساپ با شماره 09352156916

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا