دسته‌بندی نشده

هزینه دندانپزشکی دندان در کرج چقدر است؟

همه ما برای حفظ سلامت دندان و لثه خود به مراجعه دندانپزشکی نیازمند می باشیم و تمامی خدمات درمان دندان و لثه  در دندانپزشکی صورت میگیرند .  یکی از موارد مهمی که افراد به آن مسئله حساس بوده و برای هر فردی اهمیت دارد هزینه خدمات دندانپزشکی می باشد

ما در  این مقاله با توجه به درخواست شما عزیزان به هزینه دندانپزشکی در کرج میپردازیم ، کرج نیز مانند هر شهر دیگری دارای تعداد متعددی از دندانپزشکی می باشد اما تعداد محدودی از آن ها هستند که دارای دندانپزشک در کرج باشند و میتوانند اقدام به خدمات رسانی هر چه دقیق تر افراد نمایند و درمان های تضمینی را برای آن ها به همراه داشته باشند . در ادامه مطالب میتوانید علاوه بر جراحی لثه و  آشنا شوید.

 

جراحی کیست دندان

 

کیست دندان توده ایی است که از مواد مایع و مواد جامد پر شده است و در اطراف دندان به وجود می آید ،  درد ناگهانی در لثه از علائم اولیه کیست دندانی می باشد  ابتدا کیست دندان آهسته شروع میگردد اما در صورت درمان نشدن : آسیب به لثه ، عفونت لثه ، تحلیل رفتن فک را به همراه دارد  و سبب سست شدن ریشه دندان و لثه میگردد .

تنها راه درمان برای جلوگیری از این اتفاقات جراحی کیست دندان می باشد تا کیست دندان را  بتوان برداشت کرد  جراحی برای کیست دندان یک جراحی سبک نیز می باشد و نیاز به دردسر و جراحی سختی نمی باشد .

 

هزینه جراحی کیست دندان

 

کیست دندان  انواع مختلفی دارد که به صورت ماده های جامد و مایع می باشد و اندازه آن و محل به وجود آمدن آن در هر فردی متفاوت خواهد بود  همین قضیه سبب میشود تا هزینه جراحی کیست دندان در هر فرد متفاوت باشد زیرا  نوع جراحی نسبت به شرایط در افراد متفاوت خواهد بود   و نمیتوان هزینه مشخصی را برای آن بیان کرد .

 

 

هزینه دندانپزشکی در کرج

 

لیفت لثه

 

لیفت لثه به علت عدم تناسب لثه ها مورد استفاده قرار میگیرد ،   لثه های به شدت بالا رفته و لثه های به شدت پائین آمده ظاهر زیبایی را برای لثه ، دندان و خندیدن به همراه ندارند و هر کدام از این شرایط  نیاز به درمان لیفت لثه با تکنیک مختلفی دارد .

سپس از طریق بی حسی موضعی بافت لثه برش داده میشود و یا پیوند بافت لثه  ایجاد میگردد .

 

 هزینه لیفت لثه به چه صورت است ؟

 

هزینه لیفت لثه  شرایط مختلفی را برای محاسبه و بررسی دارد ، هر کلینیکی هزینه مجزایی برای لیفت لثه در نظر میگیرند اما تمامی کلینیک های دندانپزشکی در کرج با توجه به نوع شرایط فرد مانند  بالا رفتن لثه ها و پائین آمدن لثه ها  بستگی دارد   چرا که هر کدام درمان متفاوتی در لیفت لثه دارند  که در برخی نیاز به برش  لثه و در برخی دیگر نیاز به پیوند لثه خواهد بود . در همین صورت هزینه در هر فرد مراجعی متفاوت می باشد  و تعیین هزینه تنها در جلسه مشاوره مشخص میگردد .

 

 عصب کشی دندان

 

زمانی که پوسیدگی دندان  شدت یابد و درمان نشود و  پوسیدگی و عفونت به ریشه دندان راه یابد تنها راه نجات و درمان عصب کشی دندان خواهد بود .

برای عصب کشی دندان نیاز به  تشخیص از طریق عکس اشعه ایکس می باشد سپس با بی حسی موضعی درمان عصب کشی آغاز می شود و جرمگیری  و رفع پالپ در ریشه از بین خواهد رفت که از طریق سوراخ کردن صورت میگیرد و سپس با مواد مخصوص پر خواهد شد ،  عصب کشی دندان از طریق لیزر نیز  امکان پذیر است که بدون نیاز به بی حسی ، درد ، خونریزی و  بدون احتیاج به زمان طولانی به عصب کشی دندان میپردازد .

 

 هزینه عصب کشی دندان

 

هزینه عصب کشی دندان در کرج نیز مانند هر روش دیگری در دندانپزشکی نرخ مخصوصی را به خود راه نداده است و این هزینه میتواند در هر کلینیک و نزد هر متخصصی متفاوت باشد اما باید به این نکته توجه داشت که تمامی متخصصین هزینه عصب کشی دندان را با توجه به  نوع دندان و موقعیت دندان فرد ، شرایط و میزان پوسیدگی دندان  ، سن شخص ، مدت درمان و لیزر و یا عادی بودن عصب کشی تعیین می نمایند .

هزینه عصب کشی با لیزر نسبت به هزینه عصب کشی به صورت سنتی متفاوت خواهد بود و معمولا لیزر هزینه بالاتری را به خود اختصاص داده است اما  میتوان برتری آن را از لحاظ ترمیم سریع ، نتجه عالی و درمانی ساده احساس نمود، همچنین شما عزیزان میتوانید هزینه خدمات دندانپزشکی را از کلینیک دکتر فراز تیموری استعلام بگیرید

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا