دسته‌بندی نشده

ترمیم مو برای بیماران آلوپسی و اجرای آن

همانطور که مطلع هستید ، آلوپسی یک بیماری ضعف خود ایمنی بدن می باشد که معمولا ریشه در ژنتیک خواهد داشت ، این بیماری به این صورت است که سلول های ایمنی بدن پیاز مو یا همان فولیکول مو را بیگانه خطاب کرده و تلاش برای کوچککردن و سپس از بین بردن آن دارند و از این طریق رشد موها متوقف شده و ریزش و خالی شدن سر را به همراه دارد .
آلوپسی درجه های متفاوتی دارد و از ریزش سکه ایی تا ریزش کل موهای بدن را شامل میشود ، اما به راستی راه حل درمان چیست ؟
برای کسب اطلاعات بیشتر ما را در ادامه مطلب همرایی کنید .

 

ترمیم مو برای بیماران آلوپسی

تا کنون راه درمانی برای رشد مجدد موهای بیماران آلوپسی به وجود نیامده است ، اما به این معنا نیست نمیشود مشکل نبود موها را برای آن ها حل کرد .
همانطور که میدانید کاشت مو یک درمان مناسب و استاندارد برای ریزش موها می باشد که برای درمان نیاز به فولیکول موها ی خود فرد میباشد ، بنابراین این درمان را نمیتوان درمانی برای آلوپسی خواند زیرا این افراد فاقد فولیکول مو می باشند ، اما پیشرفت علم یک راهکار جواب دهنده و عالی برای به دست آوردن موهای این عزیزان به همراه آورد و آن روش ترمیم مو می باشد که بدون نیاز به فولیکول مو ، موهایی با ظاهر طبیعی را به افراد هدیه میدهد .

ترمیم مو برای بیماران آلوپسی چگونه است ؟

ترمیم مو یا پروتز مو روشی است که میتواند پوشش کل موهای ریخته شده افراد را نیز به آن ها ببخشد ، این روش در کلینیک های تخصصی توسط متخصصین این روش انجام میگیرد
روش درمان به این صورت که کاشت موها با تار های طبیعی مو و یا الیاف درجه یک تهیه میگردد و بر پوسته شبیه سازی شده با پوست خود شخص کاشته شده و بر سر فرد نصب میگردد .
این روش را میتوان تنها درمان و بهترین درمان برای آلوپسی خواند که میتواند ظاهر زیبا و طبیعی را بدون درسر به افراد هدیه دهد .

 

 

ترمیم مو برای بیماران آلوپسی

چگونگی انجام ترمیم مو برای بیماران آلوپسی

با انتخاب کلینیک و متخصص ، فرد وارد جلسه مشاوره خواهد شد تا در این جلسه با معاینه توسط متخصص شرایط درمانی خود را برسی کرده و از روند و نتایج آن آگاهی یابد .
متخصص در وحله اول به معاینه مقدار ریزش و اندازه گیری سطح خالی از مو میپردازد تا درمان را بر این اساس به پیش ببرد ، سپس متخصص مقدار موهای مورد نیاز برای پوشش دهی فرد را محاسبه میکند و از دیگر موارد مورد برسی در این جلسه میتوان به معاینه جنس مو رو رنگ موی فرد اشاره کرد که جنس موهای کاشته شده نیز مطابق با همان موهای اصلی باشند و اینکه رنگ انتخابی و مدل موهای فرد ممکن است سلیقه ایی باشد که همه این ها لحاظ میگردد تا در جلسه اجرا درمان بر طبق این موارد پیش رود .

 

اجرای ترمیم مو برای بیماران آلوپسی چگونه است ؟

در جلسه اجرا متخصص پوستیژ طبیعی شبیه سازی شده با پوست فرد را که در جلسه مشاوره با توجه به معاینه و انداره گیری متخصص از پوست اصلی سر فرد می سازد آماده میگردد و در این جلسه پوسته شبیه سازی شده با مواد طبیعی ، توسط متخصص و تیم پزشکی با موهای طبیعی یا الیاف درجه اول به صورت تار به تار کاشته میشوند ، خط کاشت و خط رویش موها نیز به صورت کاملا تخصصی و طراحی شده اعمال میگردد تا ظاهری هرچه طبیعی تر را به همراه داشته باشد .
سپس موهای کاشته شده که به واسطه گره زدن بر شبکیه ی پوسته سر کاشته میشوند بر سر فرد از طریق فیکس کنندهای به جنس کراتین و کاملا طبیعی و قوی نصب میگردند و درمان به همین راحتی تنها در یک جلسه اتمام می یابد .

 

ویژگی های ترمیم مو برای بیماران آلوپسی

همانطور که در مطالب بالا مشخص شد این روش یک روش بی دردسر در دنیا شناخته شده است زیرا بدون نیاز به جراحی ، بدون نیاز به درد و خونریزی ، بدون نیاز به بی حسی و بی هوشی درمان را برای افراد به ثبت می رساند بنابراین بر طبق نحوه درمان آن و بدون دخالت عاملی به داخل بدن فرد ، امکان خطر هیچگونه آسیب و ضرری برای افراد وجود نخواهد داشت و عزیزان مستعد به آلوپسی بدون نگرانی میتوانند این روش را انتخاب نمایند .
مورد دیگری که برای همه افراد و افراد آلوپسی مهم می باشد طبیعی و یا عدم طبیعی بودن این روش است ، که باید گفت خوشبختانه ترمیم مو به علت طبیعی بودن ظاهر خود در دنیا معروف است و مورد استفاده افراد مشهور جهان قرار گرفته است بنابراین نگرانی از این بابت نیز از میان برداشته میشود .

 

فواید ترمیم مو برای بیماران آلوپسی

همانطور که گفته شد پوسته ی شبیه سازی شده کاملا مطابقت با پوست سر خود فرد دارد و به گونه ایی ساخته شده است که با داشتن منافذ موجود در خود امکان خروج هوا را به راحتی به آن داده و مانع هرگونه خارش و یا حساسیت میشود زیرا جنس مصرفی آن نیز طبیعی می باشد .
جنس موها ، رنگ و مدل آن مطابق با سلیقه و موهای اصلی فرد طراحی میگردد بنابراین جلوه ایی طبیعی دارد .
موهای استفاده شده به دلیل طبیعی بودن آسیب پذیری کمی دارند و در مقابل ، استخر ، دریا ، استفاده از سشوار ، رنگ مو ، زل ، اسپری ممانعتی ندارند .
در کل ترمیم مو روشی است که دوران نقاهت و محدودیت را به خود راه نداده است و افراد به راحتی میتوانند از این روش برای زیبایی و داشتن موهای طبیعی استفاده نمایند .

 

مشاوره تکمیلی و برآورد هزینه ترمیم مو یا پروتز مو 02188921873

مشاوره در واتساپ با شماره 09352156916

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا