مقالات

پروتز سینه و پیکرتراشی

پروتز سینه و پیکرتراشی در سعادت اباد از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی هستند که امروزه مورد استفاده قرار می گیرند. اگر شما خواننده محترم نیز قصد انجام این جراحی ها را دارید و یا میخواهید به کسب اطلاعات در این زمینه بپردازید، تا انتهای این مطلب همراه ما بمانید.

توجه به زیبایی چهره و بدن در میان بانوان و اقایان بسیار رواج یافته است و از طرف دیگر بسیاری از پزشکان برای افزایش سلامتی این عزیزان توصیه می کنند که به کمک جراحی های زیبایی نظیر: پیکرتراشی کاهش وزن داشته باشند تا از آسیب دیدن اعضای مختلف بدن آنها مانند: زانو جلوگیری به عمل اید.

با این وجود پروتز سینه و پیکرتراشی برای کسانی که مایل به ورزش کردن برای تناسب اندام نیستند و یا به هر دلیلی توانایی ورزش کردن را ندارند به عنوان بهترین گزینه ها شناخته می شود.

پروتز سینه و پیکرتراشی

پروتز سینه در سعادت اباد یک جراحی زیبایی تهاجمی است که تحت بیهوشی کامل برای بانوان انجام می شود تا حجم و سایز سینه های انها افزایش یابد و فرم بهتری در بدن آنها ایجاد شود.

در این روش پروتزهای مخصوصی در داخل بافت سینه قرار داده می شود و جراحت ها پس از مدتی بهبود می یابند.

از طرف دیگر پیکرتراشی از روش های تهاجمی برای از بین بردن چربی های اضافی بدن است که در این روش چربی های انباشته شده در بافت های مختلف بدن به صورت موضعی تخلیه می شوند و پوست لیفت می گردد.

انواع روش های پروتز سینه و پیکرتراشی

مهمترین انواع پروتز سینه و پیکرتراشی را میتوان در موارد زیر شرح داد:

پروتزهای آب نمکی (سالینی)

این نوع پروتز ها از محلول آب نمک ساخته می شوند و از انجایی که این محلول به صورت طبیعی در بدن وجود دارد در صورتی که پروتز پس از قرار گرفتن در سینه پاره شود، هیچ مشکلی به وجود نمی آید و آب نمک آن جذب بدن می شود. پروتزهای آب نمکی معمولا به گرد هستند و جلوه غیر طبیعی تر اما برجسته تری را در بافت سینه ایجاد می کنند.

پروتزهای سیلیکونی

پروتزهای سیلیکونی از ژل چسبنده تولید می شوند که ظاهر طبیعی تری در مقایسه با انواع آب نمکی دارند اما در صورتی که این نوع پروتزها پاره شوند، محتوای آنها به بدن جذب نمی شود و باید جراحی مجدد انجام شود تا مواد پروتز از بدن تخلیه شوند. پروتز های سیلیکونی معمولا برای کسانی که به سرطان سینه مبتلا هستند به کار برده می شود. پروتزهای سیلیکونی معمولا به شکل اشکی طراحی می شوند و به همین دلیل ظاهر انها طبیعی تر است.

پیکرتراشی با جراحی

در صورتی که پیکرتراشی تحت جراحی انجام شود، بیهوشی کامل به متقاضی اعمال می شود و بیشترین میزان تهاجم برای بیمار وجود دارد که از این جهت دوره نقاهت بیماران بیشتر می شود و برای بهبودی انها به مدت زمان بیشتری نیاز است.

پیکرتراشی بدون جراحی

پیکرتراشی بدون جراحی نیز در سال های اخیر روی کار امده است و طرفداران زیادی پیدا کرده است زیرا در این شرایط میزان تهاجم کاهش می یابد و نیازی به بیهوشی کامل نیست بلکه تحت بی حسی موضعی عملیات پیکرتراشی انجام می شود. انواع روش های پیکرتراشی بدون جراحی عبارتند از: لیپو ویزر، کرایولیپولیز، لیپولیز تزریقی، لیپولیز رادیویی و …

پروتز سینه و پیکرتراشی
پروتز سینه و پیکرتراشی

مزایای پروتز سینه و پیکرتراشی

 • افزایش زیبایی فرم بدن
 • افزایش اعتماد به نفس در افراد
 • افزایش میزان سلامتی
 • ایجاد فرم دلخواه در بدن
 • امکان استفاده از آنها برای بانوان و آقایان
 • بهره بردن از نتیجه دائمی و بلند مدت
 • عدم بروز مشکل برای انسان
 • امکان استفاده از این روش ها به صورت موضعی
 • حفظ اناتومی بدن
 • و…

 

ابدومینوپلاستی چیست؟

ابدومینوپلاستی که تحت عنوان تامی تاک نیز شناخته می شود، یکی از روش های لاغری موضعی است که برای صاف و تخت کردن شکم مورد استفاده قرار می گیرد و به صورت کاملا تهاجمی انجام می شود. این روش برای بانوان و آقایان قابل استفاده است و تمامی عزیزانی که از وجود چربی های انباشته در شکم خود رنج می برند، امکان استفاده از این روش را خواهند داشت.

ابدومینوپلاستی علاوه بر آنکه افراد را از چربی های شکمی راحت می کند، باعث لیفت و سفت شدن پوست شکم هم می شود و در این روش از شل شدن و افتادگی پوست شکم بعد از جراحی جلوگیری به عمل می آید زیرا پس از برداشتن چربی های اضافی شکم، پوست اضافی نیز از بدن جدا می شود و سپس به جای خود بازگردانده می شود.

ابدومینوپلاستی چگونه انجام می‌شود؟

برای انجام ابدومینوپلاستی ابتدا باید پزشک معالج خود را انتخاب کنید و سپس با مشورت پزشک به جراحی تامی تاک بپردازید. به این منظور اگر شرایط برای استفاده از این روش را داشته باشید، آزمایش های مورد نیاز از شما انجام می شود و سپس روز جراحی تعیین می گردد.

پس از آن با اعمال شدن بیهوشی کامل، پزشک پوست شکم را بالا می زند و چربی های اضافی را برمی دارد و یا عضلات شل شده را به سمت هم هدایت می کند تا حالت سفت تری پیدا کنند؛ در ادمه پوست اضافی نیز برداشته می شود و مابقی آن به جایگاه خود باز می گردد و وضعیت ناف متساعد می شود. با انجام شدن این عملیات، فرد به ریکاوری انتقال می یابد و وارد دوره نقاهت می شود.

مزایای ابدومینوپلاستی

مهمترین مزایای ابدومینوپلاستی در سعادت اباد را میتوان مواردی از قبیل زیر در نظر گرفت:

امکان کاهش حجم و سایز شکم
افزایش زیبایی بدن
امکان استفاده برای بانوان و آقایان
امکان صاف و تخت شدن شکم
عدم بروز شل شدگی در پوست شکم بعد از جراحی
از بین رفتن ترک خوردگی های شکم
برطرف شدن افتادگی شکم
عدم بازگشت پذیر بودن شکم بعد از این روش
و…

چه کسانی به پروتز سینه یا پیکرتراشی نیاز دارند؟

کسانی به پروتز سینه و پیکرتراشی نیاز خواهند داشت که یکی از شرایط زیر را داشته باشند:

 • افرادی که سینه های کوچک و صافی دارند
 • اشخاصی که به سینه برجسته و حجیم علاقه دارند
 • کسانی که به علت سرطان سینه، بافت سینه خود را از دست داده اند
 • افرادی که میخواهند سینه های بزرگ تری داشته باشند
 • کسانی که به اندام زیبا علاقه دارند
 • افرادی که از بزرگی شکم و پهلو رنج می برند
 • کسانی که اضافه وزن برای سلامتی آنها خطرناک است
 • کسانی که قصد لاغری موضعی دارند
 • کسانی که در برخی از بافت های بدن خود با چربی انباشته رو به رو هستند
 • و…

 

بهترین روش پیکرتراشی چیست؟

در میان روش های پیکرتراشی که در بخش های فوق به انها اشاره شد، انواع بدون جراحی آن گزینه مناسب تری هستند و بدون ایجاد عوارض موجب از بین رفتن چربی های انباشته شده در بدن می شوند.

لیپو ویزر که به آن ویزرلیپو نیز گفته می شود یکی از بهترین روش های پیکرتراشی است که برای انجام آن هیچ جراحتی در بافت مورد نظر به وجود نمی آید؛ بلکه در این روش برای پیکرتراشی از امواج اولتراسوند استفاده می شود و با قرار دادن این امواج بر روی بافت مورد نظر، چربی های انباشته شده در آن بخش آب می شوند و سپس با استفاده از یک سرنگ مخصوص این چربی ها از بدن خارج می شوند.

اهمیت انتخاب مرکز مناسب برای پروتز سینه و پیکرتراشی

در صورتی که برای پروتز سینه و لیپوماتیک در سعادت اباد را انتخاب کنید و در بهترین شرایط تحت این جراحی ها قرار بگیرید، هیچ عوارضی برای شما ایجاد نمی شود و نتیجه کاملا رضایت بخش دریافت خواهید کرد.

اما از طرف مقابل اگر در انتخاب مرکز زیبایی دقت نداشته باشید، احتمال بروز عوارض مختلف برای شما افزایش می یابد و خطراتی شما را تهدید خواهد کرد. بنابراین باید حتما به تخصص و اعتبار مرکز زیبایی که به این منظور انتخاب می کنید، توجه داشته باشید.

کلام پایانی

یکی از بهترین مراکز زیبایی که میتوانید پروتز سینه و پیکرتراشی با جدیدترین تجهیزات را در آن انجام دهید، مجموعه لیپوویزر است. مرکز زیبایی لیپوویزر به صورت کاملا تخصصی در زمینه جراحی های زیبایی پروتز سینه، لیفت سینه و پیکرتراشی فعالیت دارد و از پیشرفته ترین تجهیزات و جدیدترین متدها در این زمینه استفاده می کند که برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید وارد وب سایت این مرکز شوید و بخش های مختلف آن را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا