دسته‌بندی نشده

همه چیز درباره پروتز مو

اگر شما هم  جزء افرادی هستید که ریزش مو را تجربه کرده ایید و به دنبال راه درمان می باشید ما را در این مقاله همراهی کنید .

همانطور که میدانید ریزش مو  علاوه بر ضعف بر چهره باعث  آسیب به اعتماد به نفس و روحیه افراد میگردد که حضور افراد را در جمع مختل میکند ، پس طبیعی است که این افراد همیشه به دنبال راه حل عالی برای مشکل خود باشند ، یکی  از درمان های  مناسب ریزش مو کاشت مو می باشد که خیلی از افراد  به علت لزوم داشتن فولیکول موی قوی این روش فاقد  شرایط برای انجام آن  می باشند .

با این حال چاره چیست ، آیا راه درمان و تمام در های درمانی بسته شد ؟

قطعا جواب خیر می باشد ما در این مقاله با قرار دادن موضوع همه چیز درباره پروتز مو ، راه درمان و توضیحات آن را برای شما عزیزان قرار میدهیم .

 

همه چیز درباره پروتز مو

پروتز مو  یا پوستیژ طبیعی یک درمان جایگزین برای  افراد فاقد شرایط کاشت مو می باشد .

این روش بدون نیاز به فولیکول توانسته است جلوه طبیعی مو را به افرا مراجع خود بازگرداند و در حال حاظر یک روش بدون  آسیب و ضرر  در تمام دنیا استفاده شده و مورد رضایت افراد قرار گرفته است .

پروتز مو را باید در کلینیک های مخصوص نزد متخصصین ماهر انجام داد ، بنابراین انتخاب یک کلینیک عالی  یک کار اصلی برای متقاضیان می باشد و در انتخاب کلینیک باید دقت بالایی را به خرج دهند .

 

پروتز مو درمانی است که برای اجرا نیاز به موهای طبیعی و  پروتز شبیه سازی شده با پوست سر افراد دارد ، یعنی موهای طبیعی با کاشته شدن بر پروتز میتوانند بر سطح سر نصب شوند و فرد صاحب موهایی با جلوه طبیعی گردد .

پروتز مو برای آلوپسی  و ریزش های کامل سطح موی سر افراد انجام میگیرد و هر فرد بسته به شرایط خود  درمان خصوص خود را از این روش دنبال خواهد کرد اما چگونه ؟

 

پروتز مو

 

 

پروتز مو

پروتز مو چطور انجم خواهد گرفت ؟

متخصص با معاینه شرایط فرد میتواند در یابد که فرد در چه وضعیتی قرار دارد ،  کدام منطقه سر فرد خالی است ، اندازه ریزش و اندازه سطح سر فرد چه مقدار می باشد و شخص به چه مقدار مو در جهت کاشت نیاز دارد .

با برسی چنین شرایطی متخصص ، پروتز را برای فرد قالب گیری میکند و بعد با توجه به موهای اصلی مراجع و یا سلیقه او مشخص میکند که چه جنس مو ، نوع رنگ مو  ، مدل مو و .. . برای فرد چگونه باشد و شرایط اجرا نیز بر همین اساس به پیش خواهد رفت  در جلسه اجرا ،  پروتز موی آماده شده با مواد طبیعی با مقدار موهای طبیعی مشخص شده توسط متخصص و تیم کاشته خواهند شد  و سپس به واسطه ی چسب هایی با جنس طبیعی بر سر فرد نصب میگردند .

 

شرایط پروتز مو چگونه است ؟

پروتز موی خانم ها روشی بدون آسیب و ضرر بوده که جلوه ایی کاملا طبیعی را نیز دارد .

پروتز ساخته شده از مواد طبیعی و مطابق با پوست سر فرد میباشد و با داشتن منافذ در خود امکان حساسیت و عرق  کردن پوست اصلی را نیز ندارد ، همانطور که گفته شد جنس چسب های مخصوص از مواد طبیعی مهمی چون کراتین ساخته شده است که خاصیت ضد حساسیت را در پوست دارد و به قدری قوی بوده که تنها توسط محلول های مخصوص جدا خواهد شد .

جنس موهای استفاده شده از موهای طبیعی از سر چیده شده و یا الیاف درجه اول خواهند بود که صد در صد جلوه و جنسی طبیعی را به نمایش خواهند گذاشت و آسیب پذیری بسیار اندکی را به خود اختصاص می دهند . جنس مو ، رنگ مو و مدل موی به کار رفته مطابق با نظر متخصص و سلیقه خود مراجع می باشد بنابراین رضایت مراجعین را برای نمای  ظاهر و چهره آن  ها را به همراه دارد .

 

فوائد و معایب پروتز مو

اگر بخواهیم به معایب ترمیم مو بپردازیم این است که به علت عدم استفاده از فولیکول موهای خود شخص امکان  رشد طبیعی موها و رویش مجدد آن ها را به همراه خود ندارد و تنها با استفاده از روش جایگزین میتواند ظاهر و  چهره افراد را  جلوه ایی طبیعی ببخشد .

استفاده از پروتز مو بی دردسر می باشد ، زیرا نیاز به هیچگونه درد و خونریزی نبوده و تنها با استفاده از یک جلسه با تایمی محدود میتوان درمان را به اتمام رسانید ، از نکات مهم و قوت این روش که آن را از کلاه گیس متمایز ساخته است جلوه طبیعی این روش می باشد که مورد استفاده مجریان و بازیگران معروف جهان قرار گرفته .

با انجام این روش بلافاصله پس از اجرا نیز افراد  میتوانند به کلیه فعالیت های خود بدون محدودیت ادامه دهند  ،  این روش محدودیتی را ، حتی  در استفاده از سشوار و رنگ و اسپری نیز ندارد زیرا موهای طبیعی محدودیتی را برای مراقبت ندارد و به علت  نصب قوی  هیچگونه احتمال افتادن  پروتز و موها حتی در آب استخر و دریا نیز وجود نخواهد داشت .

 

مشاوره تکمیلی و برآورد هزینه ترمیم مو یا پروتز مو 02188921873

مشاوره در واتساپ با شماره 09352156916

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا