دسته‌بندی نشده

پوستیژ طبیعی

ریزش مو عاملی شایع در بیشتر افراد جهان است که  گروه زن و مرد را به خود اختصاص داده است و دلایل بسیار زیادی برای این اتفاق وجود دارد که اکثرا ارثی و یا بر اثر بیماری خاص می باشد .

مطلبی که وجود دارد هر دو گروه آقا و خانم به دنبال درمان این مشکل خود می باشند تا زیبایی و اعتماد به نفس را دوباره  به خود بازگردانند .

یکی از راهای درمان ریزش مو کاشت مو می باشد که متاستفانه برای خیلی از افراد به دلایل مختلف امکان پذیر نمی باشد زیرا این روش نیاز به فولیکول موی قوی دارد که خیلی از افراد فاقد آن و برای این افراد پوستیژ یک روش جایگزین به شمار میرود که به توضیحات آن میپردازیم ، با ما همراه باشید .

 

پوستیژ

پوستیژ روشی برای درمان ریزش موها می باشد ، این روش رشد طبیعی موها را به همراه ندارد اما میتواند جلوه طبیعی موها را به افراد بازگرداند .

این روش برای درمان نیاز به نصب تار موهای طبیعی بر پروتز شبیه ساز دارد ، به این صورت که موهای طبیعی بر پروتز شبکه دار   به صورت تار به تار گره خورده و بر سر فرد نصب میگردند ، پوستیژ را میتوان برای قسمتی از سر و یا برای کل سر استفاده نمود که درمان آن برای هر دو گروه خانم و آقا کاربرد دارد .

 

مشاوره تکمیلی و برآورد هزینه ترمیم مو یا پروتز مو 02188921873

مشاوره در واتساپ با شماره 09352156916

پوستیژ چگونه انجام میشود ؟

اگر شما نیز امکان استفاده از روش کاشت مو را ندارید ، میتوانید این روش را جایگزین  کاشت مو کنید .

پوستیژ بدون نیاز به جراحی و فولیکول و بدون ایجاد هیچگونه دردی بدون نیاز به بی حسی و بی هوشی  با یک درمان ساده میتواند داشتن مو را برای افراد تداعی کند .

برای انجام این روش نیاز به انتخاب کلنیک می باشد که  قطعا نوع کلینیک و نوع انتخاب آن بسیار ارزشمند بوده و توصیه میشود افراد در انتخاب خود نهایت دقت را انجام دهند تا نتایج عالی و با کیفیتی را کسب نمایند .

پوستیژ  توسط متخصصین این زمینه برای افراد انجام میگیرد که متخصص با توجه به معاینه فرد و شرایط او  نحوه درمان آن با این روش را طراحی و مدیریت می نماید .

 

روش درمانی پوستیژ چگونه است ؟

برای اجرای این روش ابتدا  متخصص به معاینه کامل فرد میپردازد ، تا با توجه به شرایط فرد دریابد که چه نوع پوستیژی برای شخص مناسب است برخی ریزش در جلو سر برخی ریزش در وسط سر و برخی نیز ریزش کل سر را تجربه میکنند که امکان پوشش دهی همه این موارد با این روش امکان پذیر است .

بنابراین متخصص مشخص میکند که چه نوع حالتی برای فرد لازم است ، معاینه های بعدی متخصص بسته به سطح و اندازه ریشز می باشد تا اندازه پروتز را با آن مطابقت دهد و همچنین اندازه موی طبیعی ، رنگ مو ، مدل  مو و جنس آن را با توجه به موی اصلی فرد و یا سلیقه متقاضی تطبیق دهد .

به این صورت  شرایط درمان مدیریت شده و پس از آن میتوان درمان را آغاز کرد .

 

اجرای پوستیژ بر سطح سر

برای اجرای این روش بر سر ، موهای طبیعی  مطابق با انتخاب فرد توسط متخصص و تیم حرفه ایی به صورت دانه به دانه بر پروتز به واسطه ی گره زدن نصب میگردند که  نوع گرده زدن و نحوه چیدمان موها بر اساس  جهت رویش مو ها  نیز نیاز به مهارت بسیار بالای متخصص دارد تا اینگونه جلوه طبیعی تری را به همراه داشته باشد .

پس از نصب موها نوبت به   نصب پروتز بر سر میشود که از طریق چسب های بایوپلیمیری امکان پذیر است و بهتر است از برندها و جنس های عالی آن  استفاده گردد تا نتیجه گیری عالی را به بار داشته باشد زیرا  چسب ها با جنس های عالی  علاوه بر قوی بودن در فیکس ساخته شده از مواد طبیعی می باشند که  حساسیتی را برای افراد به همراه نمی آورند .

پس از نصب پروتز بر سطح مشخص پوست درمان به راحتی اتمام می یابد  و تا دو سال نیازی به ترمیم نیز نخواهد بود و فرد میتواند از روز اول به زندگی عادی خود بپردازد

 

 

نکاتی راجب پوستیژ

نکته قابل اهمیت این است که پوستیژ دو نوع روش را به خود اختصاص داده است ، روش اول آن روش مصنوعی می باشد پوستیژ مصنوعی از الیاف و موهای مصنوعی استفاده شده و نصب دائمی را به همراه خود ندارد ، اما پوستیژ طبیعی یک درمان برای ریزش مو  شناخته شده است زیرا ظاهری کاملا طبیعی به افراد میبخشد و مراحل آن  طبیعی پیش خواهد رفت ،  ساخت پروتز آن از جنس خوب و طبیعی خواهد بود ، موهای طبیعی استفاده میشوند و مواد نصب کننده نیز طبیعی می باشند و با مدیریت و طراحی متخصص جلوه ایی کاملا طبیعی را به همراه خود دارد .

 

آیا پوستیژ طبیعی  نیاز به مراقبت داد ؟

این روش بدون محدودیت انجام میگیرد و پس از انجام گیری نیز محدودیت ، ممنوعیت و مراقبتی را به خود راه نداده است و فرد پس از اجرا میتواند به زندگی  عادی و حرفه ایی خود ادامه دهد .

موارد مهمی همچو رفتن به استخر و سونا و دریا نیز ممنوعیت نداشته و فرد آزاد به استفاده از  موارد زیبایی همچو رنگ کردن ، سشوار ، استفاده از ژل و اسپری می باشد بنابراین  افرادی که بر هر دلیلی نمیتوانند از کاشت مو استفاده کنند میتوانند با انتخاب این روش صاحب موهایی با جلوه طبیعی در ظاهر خود گردند .

 

مشاوره تکمیلی و برآورد هزینه ترمیم مو یا پروتز مو 02188921873

مشاوره در واتساپ با شماره 09352156916

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا