آلوپسی

درمان آلوپسی با ترمیم مو

آلوپسی چیست؟

آلوپسی ،ریزش مو به صورت ناگهانی می باشد و با اختلال در سیستم ایمنی پدیدار میشود ،در این بیماری  گلبول های سفید به موها حمله میکنند  موها را از بین میبرند.آلوپسی جزء بیماری های نادر به شمار می رود که در هر هزار نفر یک نفر به این بیماری دچار میشود.

آلوپسی به صورت ریزش سکه ایی،یا به صورت ریزش کل موی سر و شدیدترین نوع آلوپسی ریزش موی کل بدن می باشد که اکثرا به دلیل ژنتیک است.

آلوپسی درمان ندارد و تنها راه برگرداندن موها و زیبایی برای این بیماران روش عالی ترمیم مو می باشد.زیرا این افراد به دلیل نداشتن بانک مو روش کاشت مو را نمیتوانند انجام دهند .بهترین و تضمینی ترین درمان برای آلوپسی،درمان آلوپسی با ترمیم مو میباشد.

درمان آلوپسی با ترمیم مو

درمان آلوپسی به روش ترمیم مو بهترین،سالم ترین،موفق ترین  و کم هزینه ترین روش برای درمان ریزش موهای بیماران آلوپسی میباشد.در قدم اول اندازه و شدت بیماری را ارزیابی میکنند بعد از برسی ها با موفق ترین روش،یعنی روش ترمیم مو ،موهارا بر روی سر فرد فیکس میکنند.

درمان آلوپسی با ترمیم مو به این صورت است که یک شبکه ایی شبیه به پوست سر را درست میکنند و در آن موهای کاملا طبیعی را میکارند و آن پوسته ی نازک را بر روی سر قرار میدهند واین پوسته کاملا طبیعی است و کاملا با پوست اصلی سر مطابقت دارد و به هیچ وجع قابل تشخیص نمیباشد و تنها در یک جلسه انجام میشود و وقت زیادی را به خود اختصاص نمیدهد.

این مرکز تخصصی ترمیم مو خدمات را به بالاترین شکل ممکن در ایران،برای بیماران آلوپسی انجام میدهد و با کیفیت ترین،موسسه ی خدمات موی  بیماران آلوپسی در ایران است.و توانسته است،نگرانی ها و بیماری های روحی و روانی این بیماران را کاملا از میان بردارد و با درمان آلوپسی  با ترمیم مو ،امید به زندگی بیماران آلوپسی را صد درصد افزایش دهد.

 

مشاوره تکمیلی و برآورد هزینه ترمیم مو یا پروتز مو 02188921873

مشاوره در واتساپ با شماره 09352156916

 

 

درمان آلوپسی با ترمیم مو
درمان آلوپسی با ترمیم مو

 

 

 

 

درمان آلوپسی با ترمیم مو

 

مزایای درمان آلوپسی با ترمیم مو

 

در این روش چون هم پوسته ی سر شبیه سازی شده ،کاملا از مواد گیاهی و کراتین درست شده است و کاملا ظریف و طبیعی می باشد و همچنین موهای در نظر گرفته شده از موهای طبیعی  انسان استفاده شده اند،باعث شده است ترمیم مو کاملا طبیعی و حقیقی باشد .به دلیل همین ویژگی منحصر به فرد،درمان آلوپسی با ترمیم مو،تنها راه درمانی  بیماری آلوپسی شده است .که فرد با استفاده از درمان آلوپسی با ترمیم مو،گویی نشان میدهد که انگارموهای طبیعی خود را به دست آورده است و موهای خود شخص رشد کرده باشند.

درمان آلوپسی با ترمیم مو،هیچگونه جراحی و دردو خونریزی ندارد و از همه مهم تر اینکه هیچ دوره ی نقاهتی برای فرد ندارد و فرد همان روز میتواند کار های روزمره خود را انجام دهد.از مزایای درمان آلوپسی با ترمیم مو این است که کیفیت عالی این روش و سبکی آن  بر سر،هیچگونه حس بدی و سنگینی ای برای بیمار ایجاد نمیکند و بیماران احساس راحت و عادی دارند و هیچگونه شئ اضافی را بر سر خود حمل نمیکنند.درمان آلوپسی با تریمم مو،موها را ریزش نمی آورد و موها در هم فرو نمیروند.و فرد میتواند با خیال راحت به استخر حمال سونا برود و ورزش های تخصصی انجام دهد و همچنین هر مدل مویی برای خود انتخاب کند به همراه هر رنگ و هر اندازه ایی که میخواهد چه از نظر تراکم و پر پشتی و چه از نظر میزان کوتاهی و بلندی،همچنین افراد میتوانند از تافت،ژل ،سشوار استفاده کنند و همانند یک فرد عادی از داشتن موهای طبیعی و سالم خود لذت ببرند.

 

قیمت درمان آلوپسی با ترمیم مو

قیمت درمان آلوپسی با ترمیم مو،هزینه چندانی را برای بیماران ندارد و بسیار مقرون به صرفه میباشد در همین خصوص همه این بیماران با پذیرش کافی، این روش را برای درمان انتخب میکنند و کمال رضایت را از ترمیم موی خود دارند.

قیمت پروتز مو برای آلوپسی بستگی به میزان تراکم و وسعت مو،بلندی یا کوتاهی مو،رنگ موی انتخابی میباشد که در جلسه ی مشاوره ی قبل از درمان قابل تعیین می باشد.

 

مشاوره تکمیلی و برآورد هزینه ترمیم مو یا پروتز مو 02188921873

مشاوره در واتساپ با شماره 09352156916

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا