کاشت مو برای بیماران آلوپسی
کاشت مو برای بیماران آلوپسی

کاشت مو برای بیماران آلوپسی – یکی از سوالات افراد آلوپسی این است که آیا کاشت مو برای یک فرد آلوپسی مناسب است در اینجا به موضوع کاشت مو برای بیماران آلوپسی پاسخ دهیم با ما همراه باشید.

 

کاشت مو چیست؟

 

به هر نوع فرآیندی که طی آن گرفت ها را از ناحیه دهنده که در پشت سر فرد می باشد (بانک مو) برداشت کرده و در نواحی جلوی سر که خالی از مو می باشد کاشت می کنند را کاشت مو می گویند از انواع کاشت  می توان به کاشت موی سر ، کاشت ریش ، کاشت ابرو و کاشت مژه اشاره کرد.

 

بانک مو

 

نواری به ارتفاع ۱ سانتیمتر و به عرض ۲۵ سانتی متر در نظر بگیرید. این ناحیه بانک مو نام دارد. بانک موی هر فرد متعلق به خود اوست و از موهای دیگران نمی‌توان برای کاشت مو استفاده کرد. همانطور که اطلاع دارید موهای این ناحیه دائمی بوده و نمی‌ریزد.

 

کاشت مو آلوپسی

کاشت مو برای بیماران آلوپسی

 

در پاسخ به این سوال باید عرض کنیم که متاسفانه افرادی که به هر نوعی از آلوپسی اعم از آلوپسی سکه ای، آلوپسی توتال و یا آلوپسی یونیورسال مبتلا باشند نمی توانند کاشت موی طبیعی انجام دهند زیرا مشکل اصلی بیماری آلوپسی سیستم ایمنی بدن می باشد و طی اختلال ایجاد شده در آن گلبول های سفید بدن بر این باورند که مو یک عنصر بیگانه می باشد و حتی موهای کاشته شده را از بین می برد علاوه بر این هرچ بخش بانک مویی در آلوپسی یونیورسال وجود ندارد که بتوان از آن برای کاشت بهره برد بنابر این کاشت مو برای بیماران آلوپسی غیر ممکن می باشد.

 

شما عزیزان جهت مشاوره تکمیلی و اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره ۰۹۱۲۹۲۳۳۷۶۲ تماس حاصل فرمایید

ترمیم مو برای آلوپسی انجام می شود؟

 

درمان آلوپسی با ترمیم مو بهترین،سالم ترین،موفق ترین و کم هزینه ترین روش برای درمان ریزش موهای بیماران آلوپسی میباشد.در قدم اول اندازه و شدت بیماری را ارزیابی میکنند بعد از برسی ها با موفق ترین روش،یعنی روش ترمیم مو ،موهارا بر روی سر فرد فیکس میکنند.

درمان آلوپسی با ترمیم مو به این صورت است که یک شبکه ایی شبیه به پوست سر را درست میکنند و در آن موهای کاملا طبیعی را میکارند و آن پوسته ی نازک را بر روی سر قرار میدهند واین پوسته کاملا طبیعی است و کاملا با پوست اصلی سر مطابقت دارد و به هیچ وجع قابل تشخیص نمیباشد و تنها در یک جلسه انجام میشود و وقت زیادی را به خود اختصاص نمیدهد.

این مرکز تخصصی ترمیم مو خدمات را به بالاترین شکل ممکن در ایران،برای بیماران آلوپسی انجام میدهد و با کیفیت ترین،موسسه ی خدمات موی بیماران آلوپسی در ایران است.و توانسته است،نگرانی ها و بیماری های روحی و روانی این بیماران را کاملا از میان بردارد و با درمان آلوپسی با ترمیم مو ،امید به زندگی بیماران آلوپسی را صد درصد افزایش دهد.

 

شما عزیزان جهت مشاوره تکمیلی و اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره ۰۹۱۲۹۲۳۳۷۶۲ تماس حاصل فرمایید