دسته‌بندی نشده

خرید پروتز مو | پروتز مو چقدر است؟

ریزش مو که یک مشکل شایع در بیشتر مردمان جهان می باشد عللی مختلف دارد که اثری مشترک را بر جای میگذارد و آن تاثیرات منفی در ظاهر و روحیه و اعتماد به نفس افراد خواهد بود .

یکی از مشکلات ریزش مو و فاقد مو شدن سطح سر به صورت کامل و یا سکه ایی و بخشی ، وجود بیماری آلوپسی در برخی از افراد می باشد .

آلوپسی بیماری نادر بوده که تنها از طریق یک روش عالی و ویژه امکان بازگرداندن مو ها را برای افراد به وجود خواهد آورد  که آن نیز خرید پروتز مو می باشد .

 

خرید پروتز مو

 

عزیزان آلوپسی باید بدانند که  فروش پروتز مو و استفاده از این روش بدون نیاز به جراحی ، بدون نیاز به عمل ، بدون نیاز به بی حسی و بی هوشی ، بدون نیاز به درد ، بدون نیاز به هیچگونه برش و بخیه می باشد بنابراین این روش  هیچگونه دردسر و پیچیدگی را به همراه خود ندارد .

نکته  مهم در  استفاده از روش خرید پروتز مو ، عدم نیاز به داشتن بانک مو می باشد که همین گزینه شرایط عالی را برای عزیزان آلوپسی فراهم نموده است و دیگر ممانعتی مانند روش های کاشت مو در خصوص درمان نخواهند داشت و با خیالی آسوده می توانند این روش را بر گزینند .

 

پروتز مو چگونه است ؟

 

خرید پروتز مو در کلینیک های زیبایی صورت میگیرد و درمان آلوپسی در ابتدا نیاز به معاینه کامل مراجعه توسط متخصص دارد .

تا مدل آلوپسی و سطح آن و اندازه سطح ریزش موها در جهت ساخت پروتز شبیه سازی با پوست سر فرد اندازه گیری شود .

پروتز شبیه سازی با توجه به اندازه گیری سطح سر و سطح ریزش موها از طریق مواد طبیعی مانند کراتین ساخته می شود .

 

انجام پروتز مو

 

در جلسه انجام خرید پروتز مو ، موها ی طبیعی و یا الیاف در جه یک بر طرح پروتز شبیه سازی شده با پوست سر فرد کاشته خواهند شد و سپس از طریق فیکس  کنندهای طبیعی و قوی آلمانی بر سر نصب خواهند گردید .

پروتز شبیه سازی شده با پوست سر عملکردی همچو پوست داشته که با منافذ موجود در خود امکان عبور و خروج  هوا را می دهد و همین عمل مانع از سوزش سطح سر ، خارش و زخم و ایجاد حساسیت و قارچ در آن  می شود .

 

خرید پروتز مو

 

شرایط خرید پروتز مو

 

برای خرید پروتز مو و انجام آن نیاز به توجهات ریزی در جهت طبیعی تر رسیدن این روش الزامی می باشد .

برای مثال در اجرای  این روش متخصص با توجه به جنس موی اصلی فرد جنس موهای کاشته شده آن را انتخاب میکند تا جلوه ایی کاملا طبیعی را ایجاد نماید .

همچنین نکته دیگر ، بررسی متخصص از ظاهر فرد برای انجام مدل موی آن می باشد تا چه مدلی بیشتر به چهره فرد آمده و جلوه طبیعی تری را ایجاد خواهد کرد که در این مرجله  سلیقه مراجع نیز دخیل خواهد بود ، مورد دیگر رنگ موی موها می باشد که بر اساس موهای اصلی فرد و یا سلیقه شخص اعمال خواهد شد .

پروتز مو روشی با جلوه ایی صد در صد طبیعی خواهد بود که از طریق دقت و ظراقت بالای این روش به وجود می آید زیرا در این روش خط کاشت مو و رویش آن ها نیز مورد برسی و طراحی قرار میگیرند .

 

مشاوره تکمیلی و برآورد هزینه ترمیم مو یا پروتز مو 02188921873

مشاوره در واتساپ با شماره 09352156916

ویژگی های پروتز مو

 

برای خرید پروتز مو خانم ها و اجرای این روش عالی و فوق العاده برای بیماران آلوپسی ، تنها نیاز به یک جلسه می باشد و زمان زیادی را صرف خود نخواهد کرد ، این روش بهترین انتخاب برای عزیزان آلوپسی و تنها انتخاب برای آن ها می باشد که تا کنون کاملا موفق عمل کرده و علاوه بر  درست کردن ظاهری عالی و منحصر به فرد و طبیعی برای فرد ، از  کیفیت  عالی نیز برخوردار می باشد .

برای  ترمیم مو ، افراد باید بدانند که این روش علاوه بر محدودیت نداشتن بر اجرا ، نیازبه هیچگونه نقاهتی نیز ندارد و فرد پس از انجام آن بدون هیچگونه استراحت و ممنوعیت میتواند به زندگی عادیی و حرفه ای خود بپردازد .

 

عزیزان آلوپسی بدون هیچگونه مراقبتی میتوانند به استخر ، سونا  ، دریا و .. . رفته بدون اینکه نگران آسیب رسیدن به موها و یا در آمدن آن ها باشند زیرا به هیچ وجع کنده شدن آن ها امکان پذیر نخواهد بود و تنها توسط متخصص این امر صورت میگیرد .

بنابراین عزیزان آلوپسی هیچ نگرانی در مصرف اسپری ، ژل ، رنگ و . . نیز نخواهند داشت و میتوانند از زندگی عالی و عادی خود لذت کافی را بهره جویند .

 

مشاوره تکمیلی و برآورد هزینه ترمیم مو یا پروتز مو 02188921873

مشاوره در واتساپ با شماره 09352156916

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا