آلوپسی

ترمیم مو hrt

ریزش موها و  یا نبود  موها  تاثیرات مخربی را بر زیبایی و سلامت روح افراد میگذارد در همین خصوص افراد به دنبال درمان برای مشکلات خود هستند  روش کاشت مو یک راه حل خوب برای رشد طبیعی موها می باشد که هر فردی قادر به انجام این روش نخواهد بود چرا که  در این روش نیاز به فولیکول موهای خود شخص بوده که برخی از افراد فاقد فولیکول کافی مو می باشند در این  صورت  ترمیم مو به روش HRT یک راه حل عالی برای به دست آوردن موها با ظاهری طبیعی می باشد .

 

 ترمیم مو HRT  چیست؟

 

با استفاده از روش ترمیم مو HRT نمیتوان انتظار رشد طبیعی موها را داشت چرا که در این روش کاشت فولیکولی  موها انجام نمیگیرد  اما میتوان شاهد  نمای طبیعی موها بر سر بود  این تکنیک در کلینیک های تخصصی ترمیم مو انجام میگیرد ، افراد متقاضی ابتدا توسط متخصص مورد معاینه قرار خواهند گرفت تا با توجه به  موهای اصلی و طبیعی شخص  و چهره وی موهای  طبیعی از سر چیده شده متناسب شخص برای او تهیه گردد  و بر پروتز مو  شبیه سازی شده با پوست سر فرد نصب گردد و به پوست شخص متصل شود .

 

جلسه مشاوره به چه صورت است ؟

 

جلسه مشاوره برای ترمیم مو یک قدم مهم می باشد در این جلسه متخصص به معاینه کامل وضعیت فرد میپردازد بنابراین میتواند تائین کند که چه رنگ مویی با چه مقدار تراکم ، با چه نوع مدل مویی متناسب با شخص بوده و شرایط را بر این سو به پیش خواهد برد تا ظاهری کاملا طبیعی را برای شخص به همراه داشته باشد .

 

روش ترمیم مو میتواند تنها در یک جلسه هم برای مشاوره و هم برای اجرا درمان صورت گیرد و محدودیتی در این زمینه نخواهد داشت  این روش نیازی به بی حسی ، بیهوشی ، درد و خونریزی نخواهد داشت و زمان کمی را برای درمان به خود اختصاص داده است .

 

 ترمیم مو برای بانوان

 

پروتز مو خانم ها مانند آقایان قابل استفاده میباشد با توجه به شرایط افراد ترمیم مو برای آن ها انجام میگیرد طبیعی است که خانم ها  موهای بلند تری  نیاز داشته باشند که در این روش به صورت طبیعی  و متناسب با موهای اصلی شخص و ظاهر آن  انتخاب شده و انجام خواهد گرفت .

ترمیم مو هم به صورت منقطه ایی بر سر و هم به صورت کامل  قابل استقاده  خواهد بود که طبق شرایط افراد تائین میگردد .

 

ترمیم مو hrt

 

 شرایط ترمیم مو HRT

 

ترمیم مو یک روش منحصر به فرد برای داشتن موهای طبیعی می باشد که موهای صد در صد طبیعی را به ظاهر افراد هدیه میدهد از ویژگی های این روش میتوان به فرق سر کاملا طبیعی و ظاهر کلی  طبیعی آن اشاره کرد .

علاوه بر طبیعی بود موهای به کار برد شده  پروتز شبیه سازی شده با پوست سر فرد که تار موها بر آن کاشته میشوند به جنس مواد طبیعی مانند کراتین تهیه دیده شده اند ، مواد فیکس کننده پروتز بر سر نیز از طریق  مواد طبیعی استفاده شده اند بنابراین پروتز و چسب مخصوص نصب نمیتوانند حساسیت ، خارش ، سوزش را بر پوست سر ایجاد نمایند همچنین پروتز شبیه سازی شده به علت داشتن منافذ مناسب  عرق ، سوزش و حساسیت را برای سر ایجاد نمیکنند .

 

 چرا ترمیم مو مورد رضایت قرار گرفت ؟

 

این روش با توجه به نداشتن عوارض و داشتن ظاهر طبیعی برای افراد مورد استقبال افراد زیادی در تمام دنیا قرار گرفته است و رضایت تمامی مراجعین را به خود جلب کرده است .

از ویژگی های منحصر به فرد کاشت مو برای آلوپسی میتوان به نیاز نداشتن به مراقبت و بدون محدودیت بودن آن اشاره کرد  افراد میتوانند پس از استفاده از این روش به فعالیت های عادی و حرفه ایی زندگی خود بپردازند ، رفتن به استخر ، دریا ، سونا و جکوزی نیز برای این روش بدون محدودیت بوده و افراد به راحتی میتوانند با استفاده از ژل ، اتو ، سشوار  اسپری  ظاهر زیباتری را به موها و چهره خود ببخشند .

 

ترمیم مو میتواند دو سال الی بیشتر نیاز به  ترمیم مجدد داشته باشد  ، موهای به کاربرده شده  به علت طبیعی بودن خود آسیب پذیری کمی داشته و ظاهر خود را از دست نمی دهند ، مواد فیکس کننده نیز دارای استحکام و مقاومت بالایی بوده و از سر جدا نخواهد شد و افراد با استفاده از روش های آموزش دیده شده توسط تخصص در  کلینیک میتوانند پروتز را از سر جدا کرده و به نصب مجدد آن بپردازند  همچنین توجه داشته باشید هزینه ترمیم مو برای آلوپسی و یا هزینه پروتز مو به عوامل مختلفی همچون شرایط فرد متقاضی بلندی مو و … بستگی دارد.

 

مشاوره تکمیلی و برآورد هزینه ترمیم مو یا پروتز مو 02188921873

مشاوره در واتساپ با شماره 09352156916

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا