دسته‌بندی نشده

هزینه پروتز مو چقدر است؟

آلوپسی یک بیماری ضعف خود ایمنی بدن میباشد ، که سلول های ایمنی بدن فولیکول های مو را بیگانه خطاب کرده و آن ها از بین خواهند برد که به این صورت ،

ریزش به طور سکه ایی و یا کامل سر ویا موهای کل بدن شخص را به همراه خود دارند .

ریزش مو در بیماران آلوپسی ضعف در ظاهر و ضعف شدید تر در اعتماد به نفس و روحیه آن ها را به همراه دارد که گاه مشکلات جدی را برای آن ها فراهم می نماید .

در این بخش میخواهیم در مورد پروتز مو و هزینه پروتز مو مطالبی را به شما عزیزان ارئه دهیم

 

همانطور که قید شد برای درمان آلوپسی و به دست آوردن موها برای این عزیزان استفاده از روش پروتز مو می باشد  و عزیزان برای استفاده از این روش تقاضای دانستن از هزینه پروتز مو را در جهت انتخاب خود دارند که در ادامه به آن میپردازیم .

قبل از اینکه به موضوع هزینه پروتز مو بپردازیم ، بهتر است توضیحی را راجب این روش شرح دهیم .

 

پروتز مو

 

پروتز مو روشی بدون جراحی می باشد ، این روش بدون نیاز داشتن به فولیکول موها  با روشی غیر تهاجمی و بدون دخالت به بدن ، و عدم استفاده از برش ، بخیه ، درد به درمان میپردازد .

به این صورت که در این روش مقدار ریزش موی سر فرد اندازه گیری خواهد شد و اندازه  سطح سر فرد انجام خواهد گرفت .

سپس پروتزی شبیه سازی شده با پوست سر فرد تولید میشود که با پوست سر  مطابقت یکسان را دارد ، پس از آن نیز موهای طبیعی و یا الیاف های درجه یک به صورت تار به تار بر سطح سر شبیه سازی شده کاشته خواهند شد که ظاهری صد در صد طبیعی را دارند و از طریق فیکس کننده های  کراتینه آلمانی ، پروتز شبیه سازی شده بر سطح سر کاشته خواهند شد  و زیبایی و اعتماد به نفس را به افراد هدیه خواهد داد .

 

هزینه پروتز مو

 

بررسی هزینه پروتز مو

 

مقدار ریزش مو و اندازه سطح خالی سر در هزینه تاثیر گذار خواهد بود ، اینکه چه مقدار سطحی برای ساخت پروتز شبیه ساز نیاز باشد در هزینه پزوتز مو تاثیر خواهد گذاشت ، موارد مهم تاثیر گذار دیگر مقدار موهای کاشته شده بر سطح شبیه ساز می باشند هر چه مقدار کاشت موها بیشتر باشند بر هزینه تاثیر خواهد گذاشت ، همچنین بلندی و یا کوتاهی موها ، مدل انتخابی رنگ مو نیز در این بخش تاثیر گذار خواهند بود زیرا هر کدام از آن ها مهارت و زمان خاصی را میپذیرند که هزینه را برای افراد متفاوت میکنند .

 

محاسبه هزینه پروتز مو

 

نکته ایی که توجه به آن برای افراد آلوپسی الزامی ست این است که این روش ، هزینه ایی کاملا مقرون به صرفه را برای افراد دارد به این صورت که افراد با مراجع تنها در یک جلسه با صرف زمانی اندک مبلغی بسیار به صرفه را نسبت به روش های دیگر درمان ریزش مو میپردازند بنابراین امکان استفاده از ترمیم مو برای آلوپسی امکان پذیر می باشد .

اما فروش پروتز مو نیز در هر کلینیک و در هر فردی با توجه به شرایط بیماری و سطح خالی از موی هر فرد متفاوت می باشد .

 

هزینه پروتز مو چقدر است؟

 

به طور کلی ترمیم مو با توجه به جلوه ایی صد در صد طبیعی خود ، درمان راحت و فوری خود بدون هیچگونه دوران درمان و عدم صبر مراجعین ، ایجاد نتیجه ایی عالی با تراکمی بسیار بالا ، زیبا نشان دادن چهره افراد بر اساس طراحی چهره فرد قبل از اجرا و اعمال مدل مو ، رنگ مو و جنس مو بر اساس چهره فرد هزینه ترمیم مو کاملا منصافه را نظر گرفته است .

لازم به ذکر است که این روش و بدون نیاز به دوران نقاهت  و مراقبت نیز می باشد و افراد میتوانند کلیه تفریحات و زندگی حرفه ایی خود را بدون نگرانی انجام دهند زیرا پروتز مو روشی با کیفیتی تضمینی و استاندارد شده می باشد که هیچگونه آسیب را حتی در صورت استخر ، سونا ، دریا رفتن و یا استفاده از اسپری ، ژل ، رنگ مو و سشوار به خود راه نداده است  و تنها توسط متخصص از سطح سر خاج شده و از سر نمی افتد .

بنابراین میتوان به جرات گفت که پروتز مو ، روشی عالی و با کیفیت منحصر به فرد برای افراد آلوپسی می باشد که زیبایی خاص و اعتماد به نفس عالی را به آن ها هدیه خواهد داد و هزینه پروتز مو برای آن ها کاملا مقرون به صرفه و امکان پذیر خواهد بود .

 

مشاوره تکمیلی و برآورد هزینه ترمیم مو یا پروتز مو 02188921873

مشاوره در واتساپ با شماره 09352156916

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا